Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Wapnica

Wapnica, zachodniopomorskie

  • 1 797 900 zł
  • 5 993 m²
  • 300 zł/m²

Zdjęcie

Jarosław Świętoń

Skontaktuj się

Działka budowlana Wapnica

Wapnica, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

1 797 900 zł

5 993 m²

300 zł/m²

Działka budowlana Wapnica

Zaktualizowane: 9 maja 2026

1 797 900 zł 5 993 m² 300 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 797 900 zł (300 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 5 993 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   określone warunki zabudowy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż piękna działka z potencjałem bezpośrednio przy marinie w Wapnicy, 100 m od Zalewu Szczecińskiego. Działka pod zabudowę turystyczną, usługową itp. 10 km od Międzyzdrojów.
Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze.
Szczegółowe informacje: Jarosław  

Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. (...)

Agent

Jarosław Świętoń

600 540...

600 540 896

600 540 896

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jarosław Świętoń

600 540...

600 540 896

600 540 896

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy